Projekty

 

 

Potrzebujesz logo, a może potrzebujesz spójnego systemu tożsamości swojej firmy? Niezależnie czy zaczynasz biznes czy go rozwijasz i potrzebujesz profesjonalnego rebrandingu wyróżnimy Twoją markę na tle innych.

Ulotki, plakaty, reklamy prasowe, banery, roll-upy, teczki reklamowe, billboardy, grafika na stoiska targowe... Po prostu wszystko, co będzie Ci potrzebne do jak najlepszego pokazania Ciebie i Twojej oferty.

Prosta wizytówka, zaprojektujemy ją tak aby śniła się po nocach. Sklep to nie koniecznie osiedlowy warzywniak – zbudujemy platformę sprzedażową na miarę twoich potrzeb.

Prowadzisz duży biznes? Zapewnimy identyfikację siedziby firmy i jej oddziałów, nośniki na terenie całego kraju, opracujemy reklamę na pojazdach, zaproponujemy alternatywne i skuteczne rozwiązania. Masz małą firmę? Sprawimy, aby Twoi Klienci wiedzieli, gdzie jesteś i dlaczego warto robić z tobą biznes.

 

TURON Studio Graficzne uzupełnia ofertę Serwisu TURON Platforma Druku, a sama Platforma jest wodą na młyn naszego Studio. To, że jest to zgrany duet, mogą potwierdzić dziesiątki zadowolonych i powracających Klientów.

Kompleksowa obsługa jest dla nas niezwykle ważna. Sam projekt to nie wszystko. Sam druk to także nie wszystko. O wiele więcej dostarcza TURON. Skontaktuj się z nami.

Czasem szalone, czasem rozsądne: Projekty zawsze takie jakich oczekuje Klient. Podejmujemy się najbardziej codziennych zleceń oferując standardowe rozwiązania, ale niekiedy trzeba podjąć niekonwencjonalne kroki.