Serwis TURON

 

 

Platforma Druku

Lata doświadczeń pozwoliły nam na zaproponowanie naszym Klientom nowatorski system zamawiania produktów za pomocą strony www – 7 dni w tygodniu, 24h na dobę. Nie zapominamy jednak jak ważna jest obsługa klienta – nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji.

Płatność

online szybka, prosta i pewna dla wygody naszych klientów bez opłat i formalności przelew dla stałych, zaufanych klientów

W dzisiejszych czasach wszystko można zamówić przez Internet. No, może prawie wszystko... jednak druk nie jest wyjątkiem. Dzięki bogatej liście dostępnych konfiguracji już w kilka chwil można zlecić nam wykonanie potrzebnego produktu.

WYBÓR PRODUKTU

Wybór jest ogromny – od prostych ulotek przez produkty do biura takie jak papier firmowy i katalogi, aż po produkty wystawiennicze jak roll-upy. Dużo nie znaczy wszystko, dlatego jeśli nie udało się Państwu odnaleźć interesującego produktu zachęcamy do kontaktu.

PLIKI GRAFICZNE

Pliki graficzne przesłane na naszą platformę są weryfikowane pod kątem technicznym, jednak kluczowym jest by były dostosowane do makiet, które znajdują się na naszej platformie. Dzięki makietom, szablonom i tutorialom przygotowanie plików nie powinno stwarzać problemów. To kluczowe dla wydruku zgodnego z oczekiwaniem Brak projektu? Żaden problem! Skontaktuj się z nami – Dział Graficzny jest do dyspozycji.

Tak niskie, a jednak prawdziwe. Znalazłeś niższą ofertę? Skontaktuj się z nami!

Utrzymujemy bezpośredni kontakt z naszymi Klientami. Dzięki sieci Biur Obsługi Klienta i Naszym Konsultantom jesteśmy zawsze blisko naszych klientów aby pomóc, doradzić i wyjaśnić.

– Da się szybciej? – Oczywiście! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu najnowszej techniki nasze terminy są wyjątkowo krótkie!

Najwyższa jakość oferowanych produktów. Dbamy o wysoką jakość proponowanych produktów na każdym etapie realizacji.

Bogaty katalog produktów dostępnych online. Kilkaset tysięcy produktów dostępnych online – jest w czym wybierać.

Wszystko granatowo-czerwono na białym. Płacisz tylko tyle ile wyświetla się na stronie – bez opłat za płatność online, pobranie czy weryfikacje.

Gwarantujemy darmową wysyłkę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu najnowszej techniki nasze terminy są wyjątkowo krótkie!

Pełna dostępnośc serwisu 7/24 w domu w pracy czy nad morzem. Właśnie wtedy kiedy tego potrzebujesz.